AKTUÁLNÍ INFORMACE

Změna DPH od nového roku 2024

Nezapomeňte na pokladny!


 -------------------------------------------


Qerko v Contu

-------------------------------------------

Nejsme pouze e-shop

instalujeme, programujeme pokladny

i servisujeme

-----------------------------------------

Spotřební materiál

na

www.obalyfiser.cz

-------------------------------------

 PŘIJEĎTE SI K NÁM

 VYZKOUŠET

POKLADNÍ SYSTÉM

   

 Pokladní systém Vám rádi předvedeme na naší pobočce.

Termín je nutné předem rezervovat!

z důvodu instalace pokladen u zákazníků

---------------------------------------

Fišer Milan (pobočka Praha 4 - Libuš) - idatabaze.czPokladny a pokladní systémy - idatabaze.cz

RYCHLÝ KONTAKT

Praha:

Milan Fišer 

(vzorková prodejna a servis)  

 

Černošická 27, Vonoklasy

Praha - západ

 

Mobil 1: 603 869 364

Mobil 2: 605 707 802

obchod-pokladny@seznam.cz

 

Facebook pokladnyfiser


POČÍTADLO NÁVŠTĚV
TOPlist

Elektronická evidence tržeb / EET / E-tržby


E-tržby pro registrační pokladny a dotykové pokladny

 

EET

 
!! EET ZRUŠENO !!


V současné době uvažované fáze náběhu EET - elektronická evidence tržeb

 
1. fáze – stravovací a ubytovací služby - začátek evidence 1. 12. 2016
   ( ubytování, kempy, penziony, tábořiště, hotely, ubytovny, restaurace, hospody, kavárny, kantýny, stánky s občerstvením,..)
2. fáze – maloobchod a velkoobchod - začátek evidence 1. 3. 2017
   ( maloobchod včetně stánkového prodeje na tržištích, velkoobchod )
3. fáze a 4. fáze ostatní činnosti a řemesla - začátek evidence 1.1.2023
   ( taxislužba, pekaři, cukráři, zemědělci, řezníci, lékaři, právníci, veterináři, malíři, elektrikáři, obkladači, pokrývači, kadeřnice, maséři, výroba papíru, hraček, parfémů, plastů, nábytku,...)Elektronická evidence tržeb umožní okamžité odesílání informací o prováděné platbě na server finanční správy. Ze servru finanční správy by mělo obratem přijít potvrzení o zaregistrování platby. Toto potvrzení bude mít nejpravděpodobněji formu číselného kódu, který se bude tisknut na účtenku. Poté bude ukončen nákup. Veškeré tyto kroky budou prováděny on-line běhěm několika vteřin, provoz restaurace či obchodu tím nebude zpomalován. Systém elektronické evidence tržeb bude mít podobné technické řešení jako je používano u platebních terminálů.

 

Informace o EET  ( Elektronická evidence tržeb - eTržby )


1) EET Zrušeno od r.2023

 

 

 

 

Jaké řešení zvolit??

Váháte před nákupem pokladny nebo pokladního systému? Nevíte jaké řešení zvolit, aby vyhovovalo chystané změně zákona o EET? Nabízíme řadu produktů jak z oblasti hardwarových tak softwarových řešení. Neváhejte nás kontaktovat,jsme připraveni Vám poskytnou maximální podporu při výběru, zprovoznění i následné péči. Kontaktujte nás a mi Vám rádi připravíme nabídku, která bude nejvíce vyhovovat Vašim požadavkům.

Volejte na 603 869 364 , 605 707 802 nebo pište na obchod-pokladny@seznam.cz .Dotykové pokladní řešení pro elektronickou evidenci tržeb - EET někdy také E-tržby naleznete zde, jak pro obchody , restaurace tak i  pro penziony.


 

 

 

 

 

ONLINE Řešení:

Princip EET

 

Chyba komunikace EET

 

Zjednodušený režim EET

 

OFFLINE Řešení:

Spuštění 3. a 4. vlny EET je na obzoru. V květnu se musí na povinnosti spojené s elektronickou evidencí tržeb připravit všichni řemeslníci a řada dalších profesí. Je tedy nejvyšší čas pořídit si vhodnou pokladnu. Láká vás offline režim EET, protože se obejde bez této investice? A víte, že je to šetření na nepravém místě?

 

 

Jistě, offline režim EET není pro každého. Podle novely zákona mohou evidovat tržby ve zvláštním režimu podnikatelé, kteří:
- nejsou plátci DPH
- mají maximálně dva zaměstnance
- jejich výše příjmů z evidovaných tržeb nepřesahuje za čtyři předcházející kalendářní čtvrtletí 600 tisíc korun a předpokládaná výše těchto příjmů ve dvanácti následujících kalendářních měsících nepřevyšuje 600 tisíc korun.

 

offline eet

Offline režim nemohou využívat právnické osoby ani poskytovatelé zdravotních služeb hrazených z veřejného zdravotního pojištění. I tak by se ale mohl týkat zhruba 340 tisíc podnikatelů. Patříte mezi ně?

Láká vás to: nepotřebovali byste pokladnu, tiskárnu ani stálé připojení k internetu, takže byste ušetřili. A navíc ten příjemný pocit, že jste se nepřipojili „k online stádu“ a jste tak jednou nohou mimo vnucený systém. Jasně, je to iluzorní představa a vy to víte, na druhou stranu – všude se píše, že technologie jsou rizikové, zvlášť ve spojení s financemi, takže není nad starý dobrý papír. Nebo ano?

Toužíte se rekvalifikovat na písaře?
Předností offline režimu je, že nemusíte odesílat informace o tržbách v reálném čase (ovšem pozor – zákazník musí dostat účtenku ihned po nákupu). A to je, co se výhod týče, asi tak všechno. Zbývá papírování a běhání po úřadech.

Tady máte krok po kroku:

1) Úplně na začátku si musíte podat žádost o povolení evidovat tržby v tomto režimu.
2) Pak si na finančním úřadě vyzvednete papírové bločky s předtištěnými účtenkami.
3) Přijde zákazník, vlastnoručně vyplníte účtenku, odtrhnete z bločku a předáte klientovi. Toto opakujete celý den, podle toho kolik zákazníků přijde. Stojí u vás fronty? Pak budete mít večer zřejmě bolavou ruku.
4) To si ale nemůžete dovolit, protože na konci každého pracovního dne, tedy po spočítání tržby, úklidu provozovny a přípravě na další den, musíte tu hromádku kopií účtenek, která se vám nakupila, zadat do formuláře Oznámení o tržbách evidovaných ve zvláštním režimu. Vyplněný tiskopis pak každého čtvrt roku doručíte na finanční úřad. A pozor na měsíční součty, které musí sedět s daňovým přiznáním.
5) Kopie všech vydaných účtenek jste povinni kvůli případné kontrole schovávat, takže vám budou další tři roky zabírat místo ve skříni.

 

postup offline eet

 

Upřímně: opravdu se vám líbí a je pro vás výhodné evidovat tržby offline?
Chytré pokladny omezí administrativu

Možná o výše popsaném režimu bez internetového připojení uvažujete jen proto, že se obáváte velkých výdajů nebo máte obavu z moderních technologií. Pak vás musíme uklidnit, protože pořízení registrační pokladny EET vás nezruinuje a ovládat se ji naučíte levou zadní. Je jasné, že ten, kdo pokladnu potřebuje, je především expert ve svém oboru a nemusí být nutně technický talent a nadšenec do moderních technologií. A citlivé informace o vašem finančním hospodaření? Ty jsou při používání produktů, které nabízíme, také v bezpečí.

Výběr vhodného výrobku samozřejmě záleží na typu podnikání. Vlastníte-li obchod nebo restauraci, počítač už nejspíš máte, a proto vám stačit dokoupit jen příslušný pokladní software připravený pro potřeby EET. Spolehlivým a výkonným programem může být třeba Conto, který je ideální pro provozovny s jedním pokladním místem a všude tam, kde není třeba vést skladovou evidenci. Popřípadě lze propojit se skladovým programem Conto sklad.

Patříte mezi podnikatele, kteří za klienty docházejí, nebo jich ve své provozovně neobslouží za den tolik? Speciálně pro vás máme pokladnu Conto Mobile s integrovanou tiskárnou (WiFi, SIM) a snadno vyměnitelnou výkonnou baterií. Samotný pokladní terminál je vyrobený z odolného plastu a má velký dotykový displej, který čitelně zobrazuje údaje i v přítmí a na slunci. Aplikace zvládá všechny běžné prodejní funkce a hlavně: zajistí uložení vydaných účtenek do paměti (pak si je můžete upravit podle své potřeby pro další zpracování) a také sama zpracuje finanční i položkové uzávěrky. Co vás bude také zajímat – uložená data neodcházejí do externího úložiště, ale jsou stále bezpečně ukrytá v pokladně. Dále máme i jiný typ klasická tlačítková pokladna EURO 50 WiFi nebo platební terminál s pokladnou na EET v jednom FiskalPro.

Dalším lákavým způsobem, jak se jednoduše popasovat s nařízeními EET, jsou mobilní aplikace. Hodí se zejména pro řemeslníky a další profese, které mají málo zákazníků a tomu odpovídající obrat. Nic vám tedy nebrání používat ve svém mobilním telefonu nebo tabletu (s Androidem) aplikaci Conto Mobile. Po zakoupení plné verze vás už nečekají žádné další měsíční (či jiné) poplatky. Účtenky můžete zasílat zákazníkům e-mailem, a abyste je mohli také vytisknout, stačí přikoupit tiskárnu s připojením před Bluetooth. Conto Mobile se snadným intuitivním ovládáním také spolehlivě chrání vaše data (nechává si je jen a jen pro sebe). Žádné cloud řešení.

Máte vybráno? Pak už vám zbývá jen vymyslet prima zábavu na volný čas navíc, který jste získali. Když už jste zažehnali vidinu nekonečného papírování.