AKTUÁLNÍ INFORMACE

Nechte zákazníky

platit

přímo u stolu

Qerko v Contu

-------------------------------------------

Nejsme pouze e-shop

instalujeme, programujeme pokladny

i servisujeme

-----------------------------------------

Spotřební materiál

na

www.obalyfiser.cz

-------------------------------------

 PŘIJEĎTE SI K NÁM

 VYZKOUŠET

POKLADNÍ SYSTÉM

   

 Pokladní systém Vám rádi předvedeme na naší pobočce.

Termín je nutné předem rezervovat!

z důvodu instalace pokladen u zákazníků

---------------------------------------

Fišer Milan (pobočka Praha 4 - Libuš) - idatabaze.czPokladny a pokladní systémy - idatabaze.cz

RYCHLÝ KONTAKT

Praha:

Milan Fišer 

(vzorková prodejna a servis)  

 

Černošická 27, Vonoklasy

Praha - západ

 

Mobil 1: 603 869 364

Mobil 2: 605 707 802

obchod-pokladny@seznam.cz

 

Facebook pokladnyfiser


POČÍTADLO NÁVŠTĚV
TOPlist

I pokladny potřebují roušku!

[29.06.2020]
I pokladny potřebují roušku!

V poslední době se k nám začaly šířit informace o problémech praskajících krytek na tlačítkách pokladen Euro-150. Asi po deseti letech výroby jsme takový jev zaznamenali poprvé. Vznik problému jsme si nedokázali vysvětlit.

 

Více po rozkliknutí, zde.

Několik týdnů se nám nepodařilo takovou závadu ani nasimulovat. Krytky jsou vyráběny z poměrně drahého materiálu polykarbonát. Jsou odolné vůči otěru, i proti nárazu. Ne náhodou jsou z tohoto materiálu vyráběny například i světlomety aut.

Na vině je opět CORONA!

Problém jsme konzultovali se světovými výrobci a dodavateli polykarbonátů. Dostali jsme CORONA tip a je to tady.

Z mnoha testů, které jsme provedli na našem technickém úseku jsme zjistili a potvrdili, že původcem těchto prasklin a neblahý vliv na životnost tlačítek mají chemické přípravky, které obsahují hydroxid sodný a chlor. Ty se vyskytují v dezinfekčních a čistících prostředcích jako je např. SAVO. Po aplikaci tohoto dezinfekčního přípravku se asi po 2 týdnech začali krytky rozpadat. Toto je také důvod, proč jsme se s podobným jevem předtím nesetkali.

Chceme vás tímto požádat, aby jste v žádném případě nepoužívali tento čistící prostředek, ani podobné prostředky obsahující hydroxid sodný a chlor. Polykarbonát, ze kterého jsou krytky tlačítek vyrobeny, s uvedenými chemikáliemi reaguje jeho degenerovaním a praskáním.

 

Uvědomujeme si, že v aktuální situaci, kdy je zdraví zaměstnanců resp. obsluhujícího personálu prvořadé a že je dezinfekce resp. čištění klávesnice nezbytné.

Řešením je "silikonový" kryt na klávesnici pokladny EURO, QUORiON (rouška Sealed ), který je vyroben z materiálu odolného vůči těmto chemickým přípravkem. Tento kryt je snadno použitelný, každý pokladník může mít svůj privátní, je snadno a bezproblémově dezinfikovatelný s vysokou odolností vůči různým chemikáliím. Ochranný kryt brání pronikání i mechanických nečistot do prostoru mezi klávesami a tak trvalo neznečišťují prostředí klávesnice a pokladny. Kryt je možné dezinfikovat, čistit, případně snadno vyměnit.Jednotlivé komponenty pokladny jsou vyráběny z různých materiálů, proto pro vás připravujeme speciální prostředek pro celkovou desinfekci pokladny. Ozonové dezinfekce jsou také agresivní, proto se vyhněte jejich používání.

Silikonový kryt klávesnice můžete objednávat zde
. V případě, že si budete chtít kryt objednat, neváhejte nám napsat e-mail nebo nás kontaktujte telefonicky. Děkujeme.